O nas

NC Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach świadczy usługi w zakresie wdrażania energooszczędnych systemów oświetleniowych oraz nowoczesnych opraw świetlnych.

Troska o środowisko oraz portfele użytkowników doprowadziły do ogromnych zmian w branży oświetleniowej, z czego powstały niniejsze rozwiązania. Proponujemy naszym Klientom energooszczędne metody w zakresie oświetlenia ogólnego, urbanistycznego czy architektonicznego.

Jesteśmy partnerem Deutsche Bank Polska oraz ściśle współpracujemy z firmą wykonawczą Dadvert sp. z o.o z której działalnością można zapoznać się na stronie www.dadvert.pl
Handshake_600.jpg

Modernizacja systemów oświetleniowych

Oferta nasza dotyczy kompleksowej usługi w postaci modernizacji systemów oświetleniowych w mieście na zamianę oświetlenia LED wraz z finansowaniem.

Forma inwestycji w postaci kredytu 0% oraz gwarantowanych oszczędności do 70% w kosztach energii elektrycznej oraz obsługi to rozwiązanie dla samorządów poszukujących nowych, efektywnych, ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań. Oferta ta umożliwia montaż lub wymianę oświetlenia tradycyjnego na energooszczędne na terenie miast.

Zapewniamy również oświetlenie dla obiektów użyteczności publicznej co obejmuje oświetlenie ulic, parkingów, elewacje zewnętrznych budynków.

Zaangażowanie w nowe oświetlenie zgodnie z ofertą powoduje:
  • do 70% oszczędności, czyli niższe opłaty za energię elektryczną,
  • szybki zwrot nakładów na inwestycję,
  • długi okres użytkowania lamp LED i ich niska awaryjność.

Audyty oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

Wykonujemy również audyty oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, które poprzez weryfikację obecnego stanu oświetlenia wskazują możliwe do realizacji przedsięwzięcia modernizacyjne, ich zakres, parametry techniczne i ekonomiczne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wspieramy w całym procesie. Audyty wewnętrzne wykonujemy w biurach, halach przemysłowych czy też wszelkich obiektach użyteczności publicznej.
Audyty zewnętrzne dotyczą parkingów jak i poszczególnych dróg i ulic.

NC Solution Sp. z o.o.


Adres: 40-381 Katowice, ul. J. Kantorówny 20
NIP: 5213470643 REGON: 141285453 KRS: 0000297756
Kapitał zakładowy: 52 000 PLN Kapitał wpłacony: 52 000 PLN
Rok powstania: 2007
© 2015 NC Solution Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.